• +48 59 862 2727

Informacje dla wystawców

Serdecznie zapraszamy Państwa do zgłaszania uczestnictwa w kolejnej edycji Technologicznych Targów Akwakultury - niezwykle interesującym wydarzeniu, poświęconym najnowszym produktom, technologiom i rozwiązaniom dla branży rybackiej i okołorybackiej.

Ponieważ Targi odbywają się równolegle z XLIII Szkoleniem - Konferencją Hodowców Ryb Łososiowatych, gromadzącą ponad 250 uczestników, będą dla Państwa doskonałą okazją do pozyskania wielu nowych kontaktów branżowych oraz przyszłych klientów. Wystawcom udostępniamy powierzchnię targową, dając możliwość zaprezentowania oferowanych produktów, sprzętu rybackiego, maszyn, urządzeń, środków czystości, basenów, pojazdów z agregatami chłodniczymi lub innych rozwiązań dla akwakultury.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy także podmioty doradcze, inwestycyjne, consultingowe itp. zainteresowane współpracą z przedsiębiorstwami akwakultury poprzez uwzględnienie ich potrzeb inwestycyjnych związanych z obecnym Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” 2014-2020.

Poniżej znajdziecie Państwo możliwe formy promocji udostępnione dla wystawców podczas Technologicznych Targów Akwakultury. Skorzystanie z nich pozwoli na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą wśród gości konferencyjnych i targowych.

Podstawowe narzędzia promocji Państwa firmy w trakcie trwania Technologicznych Targów Akwakultury:

  • sesja plakatowo-ulotkowa (umieszczenie ulotek, broszur i folderów na sali dla wystawców w wyznaczonych do tego miejscach),
  • stoisko firmowe (powierzchnia wystawiennicza dobrana do indywidualnych potrzeb wystawcy z możliwością wystawienia sprzętu także o dużych gabarytach),
  • prezentacja firmy (przedstawienie prezentacji multimedialnej swojej firmy lub produktu w bloku 15 minutowym lub jego wielkorotności).

Oferta dodatkowa obejmuje skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach:

  • reklama na stronie internetowej Technologicznych Targów Akwakultury (zamieszczanie informacji o firmie i jej ofercie na stronie internetowej Targów – www.targi.sprl.pl: banery, logotypy, link do strony www, newsy, mailing reklamowy, informacje tekstowe o specjalnych atrakcjach przygotowanych przez Państwa na targi.),
  • rozszerzona reklama w Informatorze Targów (zamieszczenie w Informatorze Targów własnego projektu reklamy spersonalizowanej do potrzeb firmy).

Podstawowe informacje o wszystkich firmach biorących udział w targach zostaną umieszczone w Informatorze Targów Akwakultury, który umożliwia dotarcie do wyselekcjonowanej grupy docelowej. Informator trafi do rąk każdego wystawcy, a także każdego zwiedzającego, który otrzyma go bezpłatnie w trakcie trwania targów. Zostanie także jako plik .pdf zamieszczony na stronie internetowej www.targi.sprl.pl.

Wystawców zachęcamy także do organizacji widowiskowych pokazów czy konkursów dla odwiedzających.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt  z Panią Małgorzatą Pelczyk:

, +48 663 036 183.

Stowarzyszenie Producentów
Ryb Łososiowatych
84-300 Lębork
ul. Wolności 30/105
NIP: 841-16-62-468
REGON: 220499845
Nr KRS 0000289861
Konto: 73 1240 3800 1111 0010 1569 5386
(PeKaO S.A. o/Lębork)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem