• +48 59 862 2727

O Szkoleniu - Konferencji

Stowarzyszenie Producentów Ryb Łososiowatych zaprasza do udziału w XLIII Szkoleniu - Konferencji Hodowców Ryb Łososiowatych, która odbędzie się w dniach 11-12 października 2018 roku, w Gdyni.

Sprawdź lokalizację konferencji.

Wzorem lat ubiegłych staraliśmy się przygotować program Konferencji w taki sposób, aby podczas prelekcji, wspólnych rozmów i dyskusji poruszyć wszystkie kluczowe zagadnienia i problemy nurtujące obecnie hodowców, zdajemy sobie jednak sprawę, że znaczna część rozmów będzie kontynuowana w kuluarach.

Już 10 października 2018 r., czyli w przeddzień Szkolenia - Konferencji odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Producentów Ryb Łososiowatych, na którym podsumowany zostanie kolejny już rok prac Zarządu oraz wyznaczone zostaną kierunki działania na najbliższą i nieco dalszą perspektywę czasową.

Kolejną odsłonę będą miały również tradycyjnie już towarzyszące trudom konferencyjnym atrakcje dodatkowe: rozegrany zostanie Galaktyczny Turniej Mioda oraz odbędzie się Konkurs na Przysmaki z Pstrąga. Całość podsumuje wyjątkowo Uroczysta kolacja z muzyką graną na żywo.

Dowiedz się więcej o:

Wydarzeniem towarzyszącym również i tegorocznej Konferencji będą Technologiczne Targi Akwakultury realizowane równolegle do wydarzeń konferencyjnych, w dniach od 11 do 12 października br.

Liczymy, że sprawdzona w zeszłym roku formuła, mająca na celu wyjście naprzeciw przedsiębiorstwom komercyjnym, które rok rocznie urządzają swoje stoiska firmowe podczas Konferencji spotka się z Państwa zainteresowaniem również w tym roku. Poświęcając więcej czasu wystawcom umożliwiamy odwiedzającym pełną możliwość zapoznania się z ofertą firm, bez konieczności wybierania pomiędzy nimi, a wykładami. Z drugiej strony zyskujemy czas na umożliwienie przedstawienia prezentacji komercyjnych, które trudno było zazwyczaj pogodzić z bardzo bogatym programem merytorycznym.

Już dziś zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy (technologiczne i około branżowe) do zgłaszania chęci uczestnictwa w Technologicznych Targach Akwakultury.

Czego jeszcze nie wiesz o Technologicznych Targach Akwakultury?

Stowarzyszenie Producentów
Ryb Łososiowatych
84-300 Lębork
ul. Wolności 30/105
NIP: 841-16-62-468
REGON: 220499845
Nr KRS 0000289861
Konto: 73 1240 3800 1111 0010 1569 5386
(PeKaO S.A. o/Lębork)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem